AKTUÁLNĚ

V BrainZone se stále něco děje. Výběr toho nejzajímavějšího a nejnovějšího najdete právě zde.

Chinaski nahrávají s producentem Queen

Kapela Chinaski vydá na podzim 2019 nové album, na kterém spolupracuje s legendárním Reinholdem Mackem, producentem The Queen, Black Sabbath nebo The Rolling Stones.
VÍCE

LUCIE posílá do rádií třetí singl z desky EvoLucie

Po úspěšném singlu oceněném cenou Anděl Nejlepší, kterou znám, posílá nejslavnější česká kapela Lucie do rádií další skladbu Než tě rozkradou.
VÍCE

Limetall vydává nové album a vyrazí na turné s Kabátem

Kapela Limetall přichází s novým albem Znamení a představí jej na výročním turné k 30 letům skupiny Kabát.
VÍCE

Festival SOUNDTRACK Poděbrady uvede Formanova Amadea

Mezinárodní festival filmové hudby SOUNDTRACK Poděbrady uvede Formanova Amadea za doprovodu živého symfonického orchestru.
VÍCE

Ed Sheeran před pražskými koncerty oznamuje nové album!

Čeští fanoušci Eda Sheerana budou mít v červenci co oslavovat. Nejenže jejich hudební idol přijede do Prahy odehrát dva koncerty, ale dnes navíc oznámil, že ve stejném měsíci vydá nové album nazvané ‘No.6 Collaborations Project’. Jeho prvním singlem je nedávno vydaná skladba “I Don’t Care” s hostujícím Justinem Bieberem.
VÍCE

Dobrý zprávy! O5 a Radeček vydali nové album

Fanoušci kapely O5 a Radeček se po sedmi letech dočkali nové desky. Skupina z jesenických hor vydává album Dobrý zprávy, které obsahuje mimo jiné hity Lovení, Budu rád nebo Sex ve sprše.
VÍCE

O5 a Radeček vydávají nový singl s Celeste Buckingham

Zpěvačka Celeste Buckingham a skupina O5 a Radeček společně nazpívali milostný duet s názvem Lovení k nové romantické komedii LOVEní.
VÍCE

Peter Aristone má nový videoklip Missing the Moments

První singl z chystané desky vznikal pod vedením producenta Marka Platiho (David Bowie, The Cure), o režii klipu se postaral osvědčený Michal Kunes Kováč. Missing the Moments
VÍCE

Peter Aristone míří na turné po Německu s bluesmanem Jesperem Munkem

Kromě příprav nového alba v New Yorku s Mark Plati se Peter Aristone v březnu vypraví na tour s německým bluesmanem a songwriterem Jesper Munkem.
VÍCE

Chinaski mají nový klip Tamaryšek

Song z poslední desky Není nám do pláče se dočkal klipu z produkce Jakuba Mahdala, který se štábem strávil několik dní na Islandu.
VÍCE

O5 a Radeček mají Sex ve sprše

Šumperská parta přichází s novým singlem, tentokrát i s všeříkajícím názvem Sex ve sprše.
VÍCE

Like-It vedou žebříček hranosti českých songů

Nový rok začínáme skvělým zářezem – naši Like-it vedou žebříček nejhranějších českých songů v rádiích! Kdo ještě neslyšel, zkuste se s námi nadechnout ? Nádech
VÍCE