CHINASKI

MANAGEMENT • MARKETING • BOOKING • PR

Nezaměnitelné melodie a nápadité texty, z nichž mnohé zlidověly. Chinaski. Společná cesta jedné z nejuznávanějších českých kapel a agentury BrainZone se datuje od roku 2012.
Na album Best Of si pro spolupráci na dvou nových singlech Hlavolam a Stížnost vybrala novozélandského producenta Grega Havera, ten následně kapele produkoval dvě kritikou ceněná alba, která už vyšla pod vydavatelstvím BrainZone. První z nich, Rockfield, odstartovalo novou úspěšnou etapu a potvrdilo status jedné z nějúspěšnějších kapel česko-slovenské scény. Následovalo album Není nám do pláče, se kterým Chinaski odjeli v roce 2017 největší turné ve své dosavadní historii. Série koncertů po hokejových halách po celé republice vyvrcholila vyprodanou O2 arenou v Praze. Organizace turné se kompletně ujalo BrainZone Services. 
Během spolupráce Chinaski a BrainZone dosáhla kapela mnoha úspěchů, 8 písní se stalo nejhranějšími v českých rádiích, byla oceněna jako Skupina roku na Cenách Anděl 2014, 3x obsadila 3. místo v anketě Slavík, deska Rockfield získala 3x platinovou desku za prodej a platinovou za album Není nám do pláče.
V roce 2019 odehraje 7 koncertů v amfiteátrech v ČR a na podzim vydá pod BrainZone třetí album, na němž se opět podílejí zahraniční producenti.

ALBA

Není nám do pláče (2017)
G2 Acoustic Stage (2016)
Rockfield (2014)

KLIPY

Tamaryšek
Přehrát video
Venku je na nule
Přehrát video
Potkal jsem tě po letech
Přehrát video

TURNÉ

TISKOVÉ ZPRÁVY A AKTUALITY

Chinaski nahrávají s producentem Queen

Kapela Chinaski vydá na podzim 2019 nové album, na kterém spolupracuje s legendárním Reinholdem Mackem, producentem The Queen, Black Sabbath nebo The Rolling Stones.
VÍCE

Chinaski mají nový klip Tamaryšek

Song z poslední desky Není nám do pláče se dočkal klipu z produkce Jakuba Mahdala, který se štábem strávil několik dní na Islandu.
VÍCE